Dřevěné schody a schodiště

Samonosné zadlabané schody

U tohoto typu schodů je typické zapuštění stupňů, nebo i podstupnic do schodnic schodiště. Schodišťové stupně popřípadě i podstupnice se schodnicemi pevně spojují šrouby. Celá tato konstrukce schodiště je pevně přikotvena do zdi. Opracování schodiště je prováděno na CNC stroji, což zaručuje vysokou přesnost opracování dílců. Materiál schodů je kontrolován z hlediska kvality a vlhkosti.

Spárovky na schody vyrábíme průběžné, ( délkově z jednoho kusu) z několika lamel různých šířek. Vysokou pevnost lepených spojů zajišťuje tvz. blesk spára. Nabízíme také široký sortiment dřevin: buk, dub, jasan, javor, smrk, borovice, modřín.
 

Dřevěné schodiště na betonový podklad

Základem těchto schodišť je betonová konstrukce. Tato konstrukce se dá několika vhodnými způsoby obložit dřevěným materiálem. Jedna z nejčastěji využívaných kombinací bývá: dřevěné stupně bez podstupnic. Podstupnice je pouze dokončena omítkovou stěrkou a barevně sladěná s malbou schodiště. V případě volby dřevěných stupňů s podstupnicemi , se dají podstupnice vhodně kombinovat z různých materiálů různých odstínů ( masiv, dýha, sklo, DTD lamino).
 

Výplně zábradlí

Výplně zábradlí vyrábíme dřevěné, nebo v kombinaci s nerezem. Výplně hranatého a soustruženého průřezu vycházejí z rozměru 40x40mm, nerezové výplně o 15 a 20mm. U dřevěných výplní je možný výběr z těchto dřevin: buk, dub, jasan, javor, smrk, borovice, modřín.
Madla na zábradlí

Schodišťová madla vyrábíme standartně z kulatého průřezu o50mm, hranaté z obdélníkového průřezu 40x80mm. Madla je možné vyrobit z těchto dřevin: buk, dub, jasan, javor, smrk, borovice, modřín
 

Sloupky zábradlí

Sloupky zábradlí vyrábíme dřevěné, nebo v kombinaci s nerezem. Sloupky mohou být hranaté čtvercového průřezu 80x80mm, nebo soustružené vycházející taktéž z průřezu 80x80mm.

Kontextová nabídka

Dřevěné schody a schodiště

Nahoru

dřevěné schody zadlabané kobminované dřevěné schodiště zadlabané dřevěné schodiště dřevěné schody na betovnový podklad dřevěné schody nerezové zábradlí dřevěné schody se vstupní brankou dřevěné zadlabané schody s kombinovaným zábradlím

Drobečková navigace » Hlavnní stránka » Schody