O nás

Firma INTEKO Hranice, s tradicí od roku 1992, vyrábí dřevěné schody, schodiště, interiérové i balkónové zábradlí, interiérové a vchodové dveře, kuchyně a kuchyňské lineky a mnoho dalších výrobků. Realizujeme kompletní interiéry - bytové, komerční, interiéry restaurací, barů, penzionů apod.
 

Schody, schodiště a zábradlí

Zabýváme se výrobou a montáží všech typů dřevěných schodišť. V nabídce najdete dřevěná samonosná schodiště, obklady betonových schodišť, dřevěné schody, interiérová dřevěná zábradlí, schodišťové sloupky, madla výplně. Schody a schodiště lze kombinovat i s dalšími materiály, jako jsou sklo, kovy, kámen...
 

Balkónové zábradlí

Balkónové zábradlí je stavební prvek, který výrazným způsobem ovlivňuje celkový vzhled domu. Vyrábíme balkónová zábradlí podle požadavků zákazníka - moderní zábradlí s jednoduchými liniemi, stejně jako výrazná, často až rustikálně tvarovaná "horská" zábradlí.
Vyráběná balkónová zábradlí jsou konstruována tak, aby vydržela nepříznivé povětrnostní vlivy.
 

Interiérové a vchodové dveře

Vchodové dveře jsou nejen významným estetickým, ale i bezpečnostním prvkem každého domu. Při výrobě proto klademe maximální důraz nejen na bezchybný design, ale i na výběr materiálů, dokonalost povrchové úpravy a bezchybné zpracování.

Interiérové dveře jsou jedním z dominantních prvků interiérového designu.Provedení interiérových dveří významnou mírou ovlivňují charakter místnosti i celého domu. Výběru barvy i provedení interiérových dveří doporučujeme věnovat velkou pozornost.

 

Firma INTEKO Hranice byla založena 3.1. 1992. Výroba se zpočátku zabývala výrobou klasického nábytku z masivního smrkového dřeva. Téměř celý objem výroby se expedoval do Německa.

Od r. 1995 se firma přestěhovala do větších prostor v Drahotuších. Zvětšil se zde objem výroby, která se zaměřila na výrobu interiérů a portálů.

Od r. 2001 se také zabývá výrobou zárubní, dveří, schodů a samonosných zadlabaných schodišť z masivního dřeva.

Nahoru

dřevěné schody zadlabané kobminované dřevěné schodiště zadlabané dřevěné schodiště dřevěné schody na betovnový podklad dřevěné schody nerezové zábradlí dřevěné schody se vstupní brankou dřevěné zadlabané schody s kombinovaným zábradlím

Drobečková navigace » Hlavnní stránka » O nás